Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
Venuše, signováno a datováno vpravo nahoře L. Sutnar 63-64, akryl/masonit, 179 x 109 cm, restaurováno, rám (Šm)
Provenience: Sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
Vystaveno: Ladislav Sutnar - Venuše, Galerie města Plzně, Plzeň 2015
Reprodukováno: Knobloch I., (ed.), Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Praha 2011, str. 74 Vlček T., Ladislav Sutnar: Venuše, Plzeň 2015, str. 41
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.400.000,-
CZK 1.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 700.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |